icon
icon
icon
icon
icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Переглянути усі
Переглянути усі

Цікаво знати!

Відбулася презентація книжки Ярослава Середницького «Павло Шандрук. Перша світова та три Російсько-Українські війни»
До 126-річчя від дня народження видатного генерала Павла Шандрука була видана актуальна для сьогодення книжка «Павло Шандрук. Перша світова та три Російсько-Українські війни» у видавництві «Мандрівець» (м. Тернопіль).

Читати далі
21-22 лютого 2015 відбудеться авторський науково-практичний семінар
Видавництво “Мандрівець” та асоціація розвитку творчої особистості “ВАРТО” проводять у м. Київ авторський науково-практичний семінар “МНЕМОТЕХНІКА: ТЕХНОЛОГІЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСВОЄННЯ ІНФОРМАЦІЇ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ”

Читати далі
Відбулося засідання Координаційної ради Асоціації працівників дошкільної освіти
Здійснене й заплановане, актуальне й очікуване, мрії і прагнення — результати і перспективи діяльності Асоціації працівників дошкільної освіти обговорили на засіданні Координаційної ради, що відбулося 10 лютого в дошкільному навчальному закладі № 132

Читати далі

Інші новини

Колекція

Це був 1945 рік:

“…В перемогу віримо, вірить у перемогу весь Український Народ і НІКОЛИ ЖОДЕН УКРАЇНЕЦЬ НЕ СКЛАДЕ ЗБРОЇ, НЕ СХИЛИТЬ СВОЄЇ ГОЛОВИ ПЕРЕД ВОРОГОМ, ПОКИ БАТЬКІВЩИНА НЕ БУДЕ ЗВІЛЬНЕНА. Кожен Українець-Вояк буде боротися за свою Державу та за Народ так, як наші прадіди, як сучасні наші герої Зимового Походу, Крутів, Нового Базару, всі знані й незнані українські герої-вояки. Але пам'ятаймо, що ворог ще сильний..."
Генерал Павло Шандрук